Сюрприз, сюрприз!

Олена і Володимир Черній

Герої: Олена і Володимир Черній

Хто висуває героя: сини Богдан Черній і Влад Коноваленко

Історія: 10 років тому в Україні на 21 тижні вагітності в Олени Черній народився хлопчик вагою 490 грамів. На 5 місяців раніше за встановлений термін. Це був перший випадок в Україні, коли лікарі почали виходжувати дитину з такою критично малою масою тіла! До цього таких дітей не рятували і називали «абортний плід».

Для порівняння: аби зрозуміти, наскільки маленькою була дитина, лікар Сергій Лапоног одягнув свою обручку на крихітну ручку малюка. Його шкіра була схожа на тонку плівку. Він не кричав, не міг самостійно дихати, харчуватися, бачити, чути. «Шансів вижити у нього немає …», – говорили лікарі. Медики пропонували батькам відмовитися від нього, але Олена і Володимир наполегливо боролися за життя сина… За ці 10 років багато роботи довелося виконати, аби виходити Богдана.

Хлопчик знає, яким він з’явився на світ, і дуже вдячний своїм батькам, що вони не відмовилися від нього. Називає їх ангелами.

Олена зараз заснувала благодійний фонд. Вона хоче об’єднати всіх мам, і ділитися досвідом. Тато ж допомагає батькам, які зіткнулися з подібним.

Сьогодні хлопчик ходить до звичайної школи – перейшов до третього класу. У Богдана діагноз правосторонній ДЦП. Малює, любить читати, вчить англійську. У нього є невеликі проблеми з дикцією і з координацією. Але це не завадило йому посісти перше місце на конкурсі талантів – він напам’ять читав вірш Симоненко – «Ти знаєш, що ти – людина?».

Сюрприз: сміливу українську родину чекали неймовірні сюрпризи. Що це було – дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: