Зіркові пари, які роздяглися для обкладинок журналів (ФОТО)
На відміну від вітчизняних зірок, які дотримуються думки, що «щастя любить тишу», голлівудські пари вважають за краще «сурмити» про свої стосунки. Наприклад, Кім Кардашьян та Каньє Уест не тільки роздають інтерв’ю направо і наліво, але і роздягаються для обкладинок модних глянців.
Одна з найвідоміших подружніх пар з’явилася на обкладинці французького журналу L’Officiel Hommes в березні 2013 року.
Йоко Оно і Джон Леннон
Навіть фото одного оголеного екс-бітла, який обіймає свою дружину на обкладинці січневого номеру журналу Rolling Stone, наробило в 1981 році шуму.
Джанет Джексон і Рене Елізондо
Джанет позувала топлес за допомогою тодішнього бойфренда для вересневої обкладинки журналу Rolling Stone в 1993 році.
Ніна Добрев і Йен Сомерхолдер
У лютому 2012 року, крім стосунків Ніну і Йена пов’язувала ще й спільна робота – зйомки в серіалі «Щоденники вампіра». Цього було достатньо, щоб з’явитися в не сильно одягненому вигляді на обкладинці журналу Entertainment Weekly.
Адам Левін і Анна Вьяліцина
Лідер гурту Maroon 5 і його тодішня російська подруга, топ-модель, більш відома в світі під псевдонімом Енн В., прикрасили собою обкладинку російського видання журналу Vogue в листопаді 2011 року.
Том Круз і Ніколь Кідман
Том і Ніколь розлучилися ще в 2001-му, встигнувши прикрасити своїми оголеними тілами липневу обкладинку журналу Time 1999 року – тоді пара активно просувала фільм Стенлі Кубрика «З широко закритими очима», в якому знялася в головних ролях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Группа «Стрелки» в золотом составе возвращается на сцену
Джерело: wday.ru





