Скандальна парочка, незважаючи на гучний розрив, змогла зберегти приятельські стосунки. Про це розповіла сама Копенкіна на модному показі дизайнера Яни Шевченко. Бізнес-леді та її екс-чоловік обидва брали участь в якості моделей.
«Я дуже рада, що при розставанні ми змогли домовитися про і залишитися в дружніх стосунках», – розповіла Лариса.
Правда, Прохор не упустив момент, і висловився про новий коханого Лариси – співака Іващенко: «Він просто хоче пропіаритися на імені Лариси. Я думаю, що у неї серйозні є люди, у неї багато залицяльників. Вона дівчина затребувана, велелюбна, сексапільна, навколо неї хороводи чоловіків, були до мене і будуть після. Я бажаю їй щастя і бажаю цей цирк від себе відганяти».
Нагадаємо, пара розлучилася в грудні минулого року одразу після заяви Прохора, що його нова кохана Анна Калашникова чекає на дитину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Наталія Подольська вперше показала живіт