У Москві почалася кампанія проти Собчак і Віторгана
У самому центрі російської столиці навпроти Театру Нації з’явився 8-метровий банер, компрометуючий Ксенію Собчак і її чоловіка Максима Віторгана. Плакат розмістили активісти арт-майданчика «Главплакат», про що йдеться на їх офіційному сайті.
Невдоволення було викликано високим гонораром Ксенії, який вона отримала за театральний дебют у виставі «Одруження».
«Наша редакція висловлює протест проти таких високих гонорарів актриси Собчак, які не тільки виплачуються з бюджетних грошей, а й у кілька разів перевищують гонорари визнаних артистів та заслужених культурних діячів», – написано на сайті активістів.
Також на банері наводяться цитати Собчак і Віторгана з нецензурною лексикою, які виставляють артистів не з кращого боку. Таким чином, автори ставлять перед потенційними глядачами питання: «Чи повинна публічна людина бути взірцем для суспільства і в житті, і на сцені, будь то сцена театральна чи політична?»
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські журналісти гадають – куди поділася Ксенія Собчак
