Неймовірна правда про зірок

Еністон розповіла, що думає про Джолі

Днями колишні суперниці вперше за 6 років зустрілися на червоній доріжці. Раніше акторки уникали спілкування одна з одною через стару історію з Бредом Піттом. Десять років тому Джолі відбила чоловіка у Дженніфер Еністон.

Західні журналісти очікували хліба і видовищ, але, схоже, жінки вирішили забути старі образи. Вперше за довгі роки Дженніфер прокоментувала своє ставлення до Анджеліни: «Розмови про нашу ворожнечу з Анджеліною старі, як стоптані черевики. Давайте ж купимо нову пару блискучого взуття!»

Актриса також відзначила режисерські починання екс-суперниці: «Я дійсно вважаю, що фільм «Незламний» дуже красивий і просто чудовий. Вона виконала колосальну роботу. Давайте краще святкувати успіх і припинимо всі ці безглузді розмови!»

Нагадаємо, нещодавно стали відомі номінанти на премію «Оскар» у 2015 році. Незважаючи на те, що Еністон прогнозували перемогу в категорії «Краща жіноча роль» у картині «Торт», актриса навіть не потрапила до списку номінантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дженніфер Еністон набрала вагу заради ролі

Дженніфер Еністон прокоментувала стосунки з Анджеліною Джолі

Дженніфер Еністон прокоментувала стосунки з Анджеліною Джолі