Брат Дмитра Дюжева загинув на Донбасі
В результаті військових дій загинув двоюрідний брат виконавця однієї з головних ролей серіалу «Бригада». Родича Дюжева звали Володимир. Він був командиром диверсійної групи «Російська національна єдність» (РНЄ), псевдо – Шаман. Інформацію повідомив співголова Громадської Ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.
«Сам Дмитро Дюжев був одним з перших представників шоу-бізнесу Росії, який прийняв проукраїнську позицію ще в часи Євромайдану, коли опублікував відкритий лист для жителів Росії і України, де попросив вибачення за дії російської влади, звинувачуючи російське керівництво в неправомірних діях. При цьому Дюжев зазначив, що в його будинку зберігається вишиванка, зіткана з ниток червоного і чорного кольорів», – написав Снєгирьов на своїй офіційній сторінці в facebook.
Проте в червні актор спростував інформацію про те, що в російсько-українському конфлікті він підтримує Україну: «Мені не хотілося навіть словом образити українців. Я кілька разів намагався висловитися про те, що нас не можна розсварити, що революцію і війну розв’язали конкретні люди, а не народ. Я законослухняний громадянин, тому виховую Ваню в любові та повазі до президента, обраному народом. Пишаюся тим, що ходив на вибори».