Неймовірна правда про зірок

Скрябін випустив кліп про п’яних водіїв

Кузьма Скрябін екранізував пісню під промовистою назвою «Не будь рагульом, не пий за кермом». Музикант закликає водіїв не сідати за кермо в нетверезому стані. Динамічний ролик доповнює хльосткий текст пісні: «кожен водій нетверезий знайде свою березу».

На офіційній сторінці facebook музиканти так прокоментували роботу: «Не будь рагульом – не пий за рульом» стьобне відео на дуже серйозну тему. Маєм надію, що фраза стане крилатою, і тормозне не одного водія, від можливості стати вічним рагулем, перед знайомими і друзями, за водіння в нетверезому стані».

Нагадаємо, днями в українському музичному світі було представлено ще дві роботи – ностальгічний трек «Вихід» гурту Бумбокс і композиція «Ведмедик винен» Івана Дорна в стилі сінті-поп.