Шанувальник Бейонсе виконав 70 композицій співачки за 4 хвилини
Відданий фанат, а скоріше обожнювач співачки Тодрік Хол, опублікував відео, в якому виконав більше 70 пісень Бейонсе, включаючи бонусні треки, з 5 альбомів лише за 4 хвилини!
У ролику поєднано 4 види зйомки, кожна з яких відрізняється окремою музичною партією і хореографією. «За іронією долі, зйомки зайняли у мене чотири години, які в підсумку вилилися в 4-хвилинний ролик. Все це невипадково, адже Бейонсе дуже любить цю цифру», – зізнався Тодрік. За два дні шедевр фаната набрав 700 000 переглядів на YouTube. Попередній ролик, присвячений Беонсе, переглянули 12 мільйонів.
Цифра «4» дійсно значуща в житті Бейонсе та її чоловіка Джей Зі. По-перше, обидві зірки народилися 4 числа, а 4 квітня музиканти одружилися і зробили тату у вигляді цього символу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мадонна опублікувала дитячу фотографію зі своєю