Давай поговоримо про секс

Чому в конфліктах мами і чоловіка була винна сама героїня?

У випуску 14 «Давай поговоримо про секс»-4 експерти допомогли героям знайти взаєморозуміння. Між тещею і зятем був величезний конфлікт, адже мама коханої у всьому контролювала пару і навіть в сексі давала поради. Як виявилося, в усьому винна сама дочка. Чому – читайте в нашому матеріалі.

514

Теща vs свекруха: з ким, на вашу думку, легше знайти спільну мову?

Чоловік героїні Олександр був впевнений, що його дружина – мамина дочка. Дівчина у всьому слухала свою матір і ставала на її сторону у будь-яких конфліктах. Більш того, мама Анни вказувала героям, як жити, і звинувачувала зятя в поганому фінансовому становищі. Одного разу теща навіть увірвалася до спальні героїв, коли вони займалися сексом, і почала пояснювати, в яких позах її дочка швидше досягне оргазму. Після цього Саша з’їхав і поставив питання досить  гостро: «Або я, або мама».

514556

У студії Анна заявляла, що без допомоги мами вона не здатна впоратися з вихованням маленьких дітей. Вона не збиралася відселяти маму, але й не хотіла втрачати чоловіка.

Як з’ясували психологи, насправді у конфліктах була винна не мама і не чоловік героїні, а вона сама. Анна весь час вдавала, що тримає нейтралітет, але сама ж провокувала сварки. Дівчина боялася нести відповідальність і поклала всі турботи на плечі близьких.

31

Після порад експертів вона прийняла рішення: віддалити маму і самій займатися дітьми. У свою чергу Олександр пообіцяв повернутися додому і допомагати дружині у побуті.

«Я зрозуміла, що плачу непомірну ціну за допомогу мами і можу втратити сім’ю через її втручання», – зізналася героїня.

cjn

Чому мама Анни після шоу не відповідала на дзвінки дочки? Чим небезпечна надмірна опіка матері та чому гостя студії заради дочки пішла на злочин?

Дивіться випуск 14 «Я, він і моя мама» шоу «Давай поговоримо про секс»-4 на відео просто зараз!

Video: Чому в конфліктах мами і чоловіка була винна сама героїня?

У випуску 14 Давай поговоримо про секс 4 експерти допомогли героям розібратися в темі Мамина дочка. Як налагодити відносини тещі і зятя і чому Анна сама була винна в розбіжностях між близькими - в матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: