Чому зустріч з Дмитром Карпачовим розчарувала героїню до сліз
Сьогодні, 10 квітня, глядачі побачили найзірковіший випуск сезону! На шоу «Давай поговоримо про секс»-4 селебріті об’єднала тема «У ліжку із зіркою». Герої програми були закохані і мріяли про близькість зі знаменитостями, а відомі особистості ділилися історіями, на які божевілля зважувалися їхні фанати. Найцікавіші моменти випуску – у нашому матеріалі.
Опитування: ви коли-небудь мріяли про секс із зіркою
У студії шоу «Давай поговоримо про секс»-4 з’явилося дві пари – Олена та Сергій, а також Дмитро та Марія. Олена вже багато років фантазувала про близькість з Дмитром Карапачовим і порівнювала його зі своїм чоловіком. Інший герой – Дмитро – намагався «виліпити» із дружини свій ідеал – співачку Дашу Астаф’єву. Однак після участі в шоу вони відмовилися від своїх мрій.
Якщо Дмитро до кінця зізнавався, що віддав би все заради сексу з Астаф’євою, то Олена розчарувалася у своєму кумирові ще під час зйомок. Давня мрія героїні збулася – вона зустрілася з Дмитром Карпачовим.
Читайте також: «Давай поговоримо про секс»-4: що таке селебріфілія
На подив і радістьі її чоловіка Сергія, Олена була далеко не в захваті від спілкування із зіркою.
«По телевізору це одна людина, а в житті – інша. Я думала, що він такий спокійний, упевнений…Я придумала собі ідеал, а Дмитро здався мені якимось навіть зверхнім. Я дуже в ньому розчарувалася. Більш того, я зрозуміла, що чоловікові дуже неприємно, коли я порівнюю його з Карпачовим. Я сама вимагала, але не давала йому уваги», – сказала героїня. Олена визнала свою провину і навіть розплакалася, усвідомивши, як образила коханого.
Сльози на очах були у Марії. Дівчину дуже поранили слова чоловіка про те, що він марить про секс з Дашею Астаф’євою. Хлопець в присутності коханої запевняв, що не упустив би можливості зайнятися коханням із зіркою.
Незважаючи на те, що Марія модель, Дмитро не був задоволений її зовнішністю. Щоб відкрив очі герою, експерти провели кілька експериментів. Що «протверезило» Дмитра?
Чому Михайло Присяжнюк назвав героя «не чоловіком» і відмовився давати пораду?
А також – одкровення Слави з НеАнгелів і Тараса Тополі з гурту Антитіла! На що готові фанати заради зустрічі з кумиром?
Дивіться випуск 11 на шоу «Давай поговоримо про секс»-4 на відео вже зараз!