Давай поговоримо про секс

Чому герой любив займатися сексом у жіночій білизні

Сьогодні, 3 квітня, у випуску 10 «Давай поговоримо про секс»-4 експерти проекту розповіли про тонкощі фетишизму, а також допомогли героям досягти взаєморозуміння. Аркадій любив надягати жіночу білизну під час сексу і навіть просив дружину задовольняти його страпоном. Його дружина Юлія боялася, що такі вподобання чоловіка означають, що він гей. Всі крапки над «і» розставили експерти. Що таке фетишизм, чи є це відхиленням і чому герой відмовився від колишніх пристрастей – в нашому матеріалі.

4114

«Фетишисти – це люди, які отримують сексуальне збудження або задоволення від якогось предмета чи окремих частин тіла. Наприклад, туфлі, прикраси, спідня білизна. Для когось фетишем є жіночі груди. Тобто не цілком людина, а тільки частина тіла або предмет», – пояснила сексотерапевт Марго Іпатова.

3

Те, що герой Аркадій збуджувався від того, що надягав спідню білизну дружини, не є патологією. Однак такі вподобання чоловіка лякали його другу половинку. Найголовнішим страхом Юлії було те, що коханий може виявитися геєм.

]ckmh,h

Щоб це з’ясувати, Аркадій взяв участь в експерименті. Після індивідуального заняття з тренером із греко-римської боротьби героя відправили на дослідження реакції його мозку за допомогою енцефалографа.

За результатами, після спарингу з тренером у Аркадія не виникло сексуального збудження. Це означає, що він гетеросексуал.

,jh

Така новина дуже потішила Юлію і розвіяла всі сумніви з приводу орієнтації чоловіка.

У студії також з’ясувалося, що герой ріс із чотирма сестрами, а у п’ять років постраждав від домаганням з боку невідомого чоловіка. Це могло спричинити фетишизм. Більш того, Юлія зізналася, що в 16 років стала жертвою зґвалтування і пережила моральне потрясіння. Ці факти пояснили стан речей в родині героїв.

311

«Юлю, ви самі стали на позицію чоловіка, щоб вас ніхто не образив. Своєю чергою, Аркадій, у зв’язку з його травматичним досвідом, став психологічно жінкою в сім’ї. Це у вас знаходить продовження в ліжку. Для того, щоб змінити ситуацію, вам потрібно мінятися ролями», – порадив психотерапевт Віталій Дьяконов.

31111131

Після участі в шоу герої прислухалися до порад експертів. Аркадій став домінувати і в побуті, і в сексі. Завдяки цьому відмовився від інтиму в жіночій білизні, й тепер герої активно практикують рольові ігри.

Які дитячі травми стали причиною того, що Аркадій – фетишист? Коли фетишизм може вважатися психічним розладом?

Дивіться випуск «У ліжку з фетишистом» шоу «Давай поговоримо про секс»-4 на відео просто зараз!

Video: Чому герой любив займатися сексом у жіночій білизні

У випуску 10 Давай поговоримо про секс 4 сезон герой Аркадій - фетишист. Він любив надягати під час сексу жіночу білизну. Експерти зясували причину, чому чоловік став фетишистом і чи є це патологією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: