За витриной | 29.06.2020 | 2020

На СТБ продовжується захоплива мелодрама За вітриною. Серія 13 від 08.07.2020 покаже Галину Пасічник в новому амплуа і відкриє ті риси її характеру, які в майбутньому дуже сильно вплинуть на спілкування дівчини з її колегами і друзями. Прийнявши вигідну пропозицію Валерія Потаповича Савенко, Галина зійде на посаду директора з розвитку Vetrov Plaza іншою людиною. Більше ніхто не побачить цієї доброзичливої, завжди готової прийти на допомогу, дівчини. Відтепер Галя – залізна леді, яка не помічає на своєму шляху нічого і нікого. Для неї головне – досягти бажаного.

А ось у житті Вікторії Тобілевич нічого не змінюється. Вона, як і раніше, дуже сильно кохає Андрія Вєтрова і прагне бути поруч тільки з ним. Оговтавшись від отруєння і повернувшись з лікарні додому, Віка дізнається, що її коханий – за ґратами. Вона мчить до в’язниці, щоб вкотре зізнатися Андрію у своїх почуттях і допомогти коханому впоратися з тим, що трапилося. І знову йде від нього зломленою і знедоленою…

Тим часом, потайки від усіх, Галя знаходить все нові й нові деталі корупційного зв’язку нового власника Vetrov Plaza Валерія Савенко, полковника Тонабаша і всім відомої Ольги Тобілевич. Втрачаючи старих друзів, дівчина заводить нові корисні зв’язки та знаходить зовсім несподіваних спільників.

Чим закінчиться її розслідування – дивіться онлайн в 13 серії серіалу За вітриною від 08.07.2020 на СТБ.

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 14 серія від 08.07.2020

Thanks!

Our editors are notified.