Спіймати Кайдаша (расширенная версия) | 10.09.2020 | 2020

У серіалі Спіймати Кайдаша (розширена версія) 12 серія від 10.09.2020 остаточний розкол відбувся не тільки в сім’ї Кайдашів, а й в Україні. Майдан, АТО, нескінченні війни за землю та десятки смертей за Батьківщину… Напружена ситуація в країні розділила родину на два ворожих табори. Карпо всім серцем і душею хоче повернути старий режим і свого покровителя назад у село. Лаврін же пишається подвигами свого народу та намагається всіляко підтримувати його. На жаль, в 12 серії серіалу Спіймати Кайдаша (розширена версія) голова сімейства не може примирити синів, бо зліг із паралічем…

Далека від суперечки Мелашка. Вона все частіше думає про Сашка, який неочікувано зник у Донецьку. Тепер дівчина переймається не своїми дітьми та чоловіком, а новим коханням. А ось Лаврін давно перестав вірити дружині та не пропускає моменту, аби зачепити її почуття. Здається, їхній шлюб тріщить по швах.

Дивіться онлайн серіал Спіймати Кайдаша (розширена версія) 12 серія від 10.09.2020 та дізнайтеся, чим закінчиться історія Кайдашів.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Спіймати Кайдаша (розширена версія)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.