Сдается домик у моря | 27.08.2018 | 2018

1 серія ліричної комедії Здамо будиночок біля моря від 27.08.2018 познайомить нас з головною героїнею серіалу – корінною одеситкою Жанною. Вона рано вийшла заміж за коханого Бориса, незабаром народила дочку Лізу та сина Микиту. Однак постійні скандали з чоловіком, докори та взаємні звинувачення швидко призвели до розлучення пари. Жанна без грошей та з двома маленькими дітьми на руках залишилося зовсім одна, без будь-якої підтримки. Адже як-раз в цей час мама нашої героїні – Сіма Марківна – полетіла “у справах” до Ізраїлю на довгих шість років.
Але сильна та цілеспрямована Жанночка навіть не думала здаватися. Вона твердо вирішила, що обов’язково ще зустріне надійну людину, з якою проживе все життя. І незабаром доля подарувала їй шанс стати по-справжньому щасливою жінкою. Жанна познайомилася з ввічливим і інтелігентним Леонідом…
І ось уже 12 років в прекрасному будиночку біля моря Жанна живе з чоловіком Леонідом та дітьми: Лізою і Микитою від першого шлюбу, та Марком – від другого.
У цьому році скромна одеська сім’я вирішує трохи підзаробити і дає оголошення – Здамо будиночок біля моря. Звичайно ж, ініціатором цієї ідеї та її реалізації є глава всієї величезної родини – Жанна… Але чи вдасться їй реалізувати свій план, адже вже у перший день курортного сезону Жанночку чекає чимало сюрпризів…
Дізнайтеся всі подробиці просто зараз! Дивіться онлайн серіал Здамо будиночок біля моря серія 1 від 27.08.2018 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Здамо будиночок біля моря

Дивитися серіал Здамо будиночок біля моря – 2 серія від 27.08.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.