Щастя за угодою | 26.06.2019 | 2019

Серіал Щастя за угодою серія 2 від 26.06.2019 уже на сайті СТБ!

Після автомобільної аварії Павло, чоловік Даші, потрапляє в лікарню. Тепер він інвалід і змушений пересуватися в колясці. А Даша, замість того, щоб образитися на чоловіка за зраду, бере на себе турботу про нього. Вона навіть приходить до Інги, коханки Ігоря, і повідомляє про те, що сталося з чоловіком, якого вони обидві люблять. Але Інзі чоловік-інвалід виявляється зовсім не потрібен.

Головна героїня серіалу Щастя за угодою привозить чоловіка додому та намагається привчити його до життя в новому статусі. Але Паша виявляється не дуже стійким морально і, замість того, щоб боротися, вирішує покінчити життя самогубством. Даша вириває ніж з рук чоловіка в останній момент, але тепер їй стає ясно – чоловікові терміново треба робити операцію, інакше довго він так не протягне. Але таку суму їй ніде взяти, окрім як у подруги Марго. І хоч та погоджується допомогти, та все ж просить відплатити за послугу послугою…

Що такого попросила Марго, і чи буде Паша вдячний за таку допомогу дружини? Дізнаємося просто зараз у 2 серії мелодрами Щастя за угодою від 26.06.2019!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Щастя за угодою

Дивитися онлайн Щастя за угодою – 1 серія від 26.06.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.