PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила акції “Що ти приготуєш цієї суботи?”

Правила
Акції «Що ти приготуєш цієї суботи?».
(надалі – Правила)
1. Загальні положення.
1.1. Мета проведення Акції «Що ти приготуєш цієї суботи?» (надалі – Акція) – популяризація проекту «Все буде смачно» та підвищення активності Інтернет користувачів в офіційних групах телеканалу СТБ, які створені в соціальних мережах Фейсбук (https://www.facebook.com/smachnostb) та ВКонтакті (https://vk.com/smachnostb).

Організатором Акції є Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» Код ЄДРПОУ 20044726, місцезнаходження: 03113, м. Київ, вул. Івана Шевцова, 1 (далі по тексту – «Організатор»).
1.3. Всю інформацію про Акцію можна отримати в цих правилах на https://vk.com/smachnostb, https://www.facebook.com/smachnostb
1.4. Організатор має право залучати третіх осіб для повної або часткової реалізації даної Акції.
1.5. Дана Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

2. Умови проведення Конкурсу:
2.1. Територія проведення Акції – Україна.
2.2. Період проведення Акції – з 01.10.2014 року (00.00.00 год.) по 04.10.2014 року (17.00.00 год.) обидві дати включно.
2.3. Акція проходить в два етапи. Кожен з етапів проходить одночасно в двох соціальних мережах (Фейсбук та ВКонтакті).

3. Участь в Акції.
3.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України і проживають на території України та досягли повноліття (18 років).
3.2. Учасник може брати участь у одному або в обох етапах Акції.

4. Умови участі Акції:
4.1. Умови участі в Акції:
Для того щоб узяти участь в Акції, будь-якій особі, що відповідає вимогам Розділу 3 даних Правил і бажає отримати Заохочення Акції, необхідно:
4.1.1. бути зареєстрованим користувачем однієї або обох соціальних мереж (Фейсбук та ВКонтакті) та мати відкритий доступ до своєї сторінки.
4.1.2. лайкнути на пості під умовною назвою «Що ти приготуєш цієї суботи?».
4.1.3. написати коментар під постом: відповісти на питання «Що ти приготуєш цієї суботи?».

4.3. Учасники під час участі у Акції зобов’язуються:
4.2.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
4.2.2. дотримуватися правил користування сайтом;
4.2.3. не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
4.3. Приймаючи участь у Акції, Учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
4.4. Приймаючи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на використання наданої ним інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо – та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.
4.5. Згода Учасника вважається наданою з моменту коли він стає Учасником Акції.

5. Заохочення Акції:
– 2 набори прихваток. По одному набору для кожної соціальної мережі.
– 2 чашки. По одній чашці для кожної соціальної мережі.

6. Визначення Учасників, які мають можливість отримати Заохочення Акції.
6.1. Переможці кожного з етапів Акції визначатимуться за допомогою програми «Випадковий вибір», яка розміщена на загально доступному Інтернет – ресурсі http://www.random.org/.
6.2. Інформація про факт перемоги, а також дані Переможця Акції будуть опубліковані на https://vk.com/smachnostb, https://www.facebook.com/smachnostb без сплати будь-якої винагороди.

7. Умови отримання Заохочень Акції.
7.1. Переможців Акції буде повідомлено про факт їх перемоги, протягом 10 днів з моменту завершення відповідного етапу Акції. У повідомленні буде зазначено детальні умови отримання Заохочень Акції. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення електронного повідомлення представником Організатора.
7.2. Отримання Заохочень є відповідальністю Переможців, які отримали право на отримання Заохочення Акції.
7.3. Учасник повинен самостійно отримати Заохочення Акції, на яке він має право від представників Організатора до 15.10.2014 та підписати всі необхідні документи, а також надати копію паспорта та ідентифікаційного номера.
7.4. Організатор не несе будь-яких витрат, пов’язаних з отриманням та реалізацією Заохочень Акції.
7.5. Будь-який Учасник упродовж періоду проведення Акції може отримати лише одне Заохочення.
7.6. У разі виявлення неможливості вручення/реалізації Заохочень Акції, Організатор має право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями Акції на свій розсуд.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: