PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила Акції “Хочу квиток на Октоберфест”

Правила
Акції «Хочу квиток на Октоберфест».
(надалі – Правила)
1. Загальні положення.
1.1. Мета проведення Акції «Хочу квиток на Октоберфест» (надалі – Акція) – підвищення обізнаності Інтернет користувачів про ресторанно-готельний комплекс «Любов та голод».
Місце проведення: офіційні групи телеканалу СТБ, які створені в соціальних мережах Фейсбук (https://www.facebook.com/TVchannelSTB) та ВКонтакті (https://vk.com/tv_channel_stb).

Організатором Акції є Ресторанно-готельний комплекс «Любов та голод» (далі по тексту – «Організатор»).
1.3. Всю інформацію про Акцію можна отримати в цих правилах на www.facebook.com/TVchannelSTB, vk.com/tv_channel_stb
1.4. Організатор має право залучати третіх осіб для повної або часткової реалізації даної Акції.
1.5. Дана Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

2. Умови проведення Конкурсу:
2.1. Територія проведення Акції – Україна.
2.2. Період проведення Акції – з 01.10.2014 року (00.00.00 год.) по 02.10.2014 року (14.00.00 год.) обидві дати включно.

3. Участь в Акції.
3.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України і проживають на території України та досягли повноліття (18 років).

4. Умови участі Акції:
4.1. Для того щоб узяти участь в Акції, будь-якій особі, що відповідає вимогам Розділу 3 даних Правил і бажає отримати Заохочення Акції, необхідно:
4.1.1. бути зареєстрованим користувачем однієї або обох соціальних мереж (Фейсбук та ВКонтакті) та мати відкритий доступ до своєї сторінки.
4.1.2. лайкнути на пості під умовною назвою «Хочу квиток на Октоберфест».
4.1.3. написати коментар під постом: відповісти на питання «Хочу квиток на Октоберфест».

4.3. Учасники під час участі у Акції зобов’язуються:
4.2.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
4.2.2. дотримуватися правил користування сайтом;
4.2.3. не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
4.3. Приймаючи участь у Акції, Учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
4.4. Приймаючи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на використання наданої ним інформації про себе Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо – та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.
4.5. Згода Учасника вважається наданою з моменту коли він стає Учасником Акції.

5. Моральні заохочення Акції: Загальна кількість – 10 запрошень на фестиваль. Кожне запрошення для двох осіб. Під моральним заохоченнямм розуміється право переможця відвідати фестиваль разом з одним з друзів.

6. Визначення Учасників, які мають можливість отримати Заохочення Акції.
6.1. Переможці Акції визначатимуться за допомогою програми «Випадковий вибір», яка розміщена на загально доступному Інтернет – ресурсі http://www.random.org/.
6.2. Інформація про факт перемоги, а також дані Переможця Акції будуть опубліковані на www.facebook.com/TVchannelSTB, vk.com/tv_channel_stb без сплати будь-якої винагороди.

7. Умови отримання Заохочень Акції.
7.1. Переможців Акції буде повідомлено про факт їх перемоги, наступного дня після завершення акції.Для того, щоб переможець мав право скористатися заохоченням, йому необхідно прибути (за власний рахунок) в місце, визначене організатором, адреса буде повідомлена додатково. У повідомленні буде зазначено детальні умови отримання Заохочень Акції. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення електронного повідомлення представником Організатора.
7.2. Отримання Заохочень є відповідальністю Переможців, які отримали право на отримання Заохочення Акції.
7.4. Організатор не несе будь-яких витрат, пов’язаних з реалізацією Заохочень Акції.
7.5. Будь-який Учасник упродовж періоду проведення Акції може отримати лише одне Заохочення.
7.6. У разі виявлення неможливості вручення/реалізації Заохочень Акції, Організатор має право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями Акції на свій розсуд.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: