Сімейна психологія

Вікторія Любаревич-Торхова

Психолог програми «Кохана, ми вбиваємо дітей», фахівець з нейропсихології когнітивного розвитку.

Вікторія працює з дітьми вже понад 10 років. Сьогодні вона займається здебільшого з батьками з питань виховання й розвитку дітей, починаючи з планування дитини й розвитку її розумових здібностей з утроби.

Вікторія також проводить діагностику психокогнітивного розвитку відповідно до вікових норм, допомагає підліткам із профорієнтацією.

У Вікторії великий досвід роботи як із обдарованими дітьми, так і з дітьми з генетичними відхиленнями. Вона проводить семінари з психології розвитку та освіти, а також бере участь у соціальних проектах з мотивації дітей і підлітків до пізнання й самореалізації (один з останніх прикладів – співпраця з Фондом Олени Пінчук «АнтиСНІД», 2011 рік). Крім того, Вікторія проводить семінари з психології на робочому місці й психології комунікації.

Крім проектів у соціальній сфері, Вікторія має за плечима досвід роботи в маркетингу, бізнес-консалтингу й PR. Предмет особливої гордості – підготування заявки України та Польщі до футбольного Євро-2012!

З червня 2011 року Вікторія працює в проекті «Кохана, ми вбиваємо дітей», де вона бере участь у всіх процесах, починаючи з кастингу. Головне її завдання – тестування дітей на психокогнітивний розвиток і допомога в розробці правил для позитивної зміни способу життя родини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.