PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0id3d3LnN0Yi51YS9tYXN0ZXJjaGVmIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMDEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила анкетування на проект «МастерШеф 10 сезон»

ПРАВИЛА АНКЕТУВАННЯ

 

Фактом заповнення на сайті www.stb.ua і направлення Анкети з доданими фотоматеріалами (далі в сукупності – «Анкета»), я підтверджую своє повне розуміння, згоду з викладеним нижче:

 

Я надаю згоду добровільно приймати участь в телевізійній передачі «МАСТЕР ШЕФ» (10 сезон) (далі – Проект), яка створюється ТОВ «Старлайт Продакшн» (далі – Студія) на замовлення ТОВ «Телеканал СТБ», згідно правил, встановлених Студією. Студія не зобов’язана залучати мене до участі в Проекті, оскільки Анкета є заявкою на участь. Студія одноосібно визначає особи кандидатів, які допускаються до участі в Проекті, і не повідомляє інших кандидатів про недопуск до участі в Проекті. Рішення Студії про допуск мене до участі в Проекті є остаточним, оскарженню і роз’ясненню не підлягає. Я розумію та погоджуюсь із тим, що у разі, якщо Студія затвердить мою кандидатуру на участь у Проекті, я повинен буду підписати відповідну угоду, підписання якої є обов’язковою умовою допуску до участі в Проекті.

 

Конфіденційна інформація Студії – вся інформація, яка стосується Проекту, процесу або результату кастингів, співбесід, крім тієї, яка була публічно повідомлена в ефірі Телеканалу СТБ. Конфіденційна інформація не підлягає розголошенню/використанню мною (або членами моєї сім’ї, якщо така інформація стала їм відома), в іншому випадку я зобов’язуюсь відшкодувати завдані Студії збитки.

 

Всі відомості, які викладені мною в Анкеті, є точними, достовірними, повними, відповідають дійсності та не є конфіденційними. Я надаю згоду і дозвіл на перевірку, збір із загальнодоступних джерел Студією відомостей про мене, а також згоду і дозвіл використовувати зібрану таким чином інформацію в діяльності Студії будь-яким способом, в тому числі шляхом включення до складу Проекту, з правом передачі третім особам. Я розумію, що в разі виявлення неточностей, недостовірності, неповноти, всієї або будь-якої частини інформації, яка була надана або буде надана мною Студії, то така обставина є підставою для відмови в подальшому розгляді Анкети, відсторонення мене від участі в Проекті або не допуску до такої участі. Крім того, я зобов’язуюсь відшкодувати Студії збитки, понесені у зв’язку з викладеними вище обставинами.

 

Я надаю Студії згоду і дозвіл використовувати мої персональні дані і обробляти їх усіма можливими способами (у т.ч. – оприлюднення і публічне сповіщення) з правом передачі права використовувати такі дані третім особам, з правом ознайомлення необмеженій кількості осіб з будь-якою метою, без обмеження терміну зберігання, з включенням або без включення в бази персональних даних. Я в повній мірі і документальній формі ознайомлений(а) зі своїми правами, передбаченими законодавством України. Я усвідомлюю і підтверджую, що дані про мене не будуть оновлюватися. Я підтверджую, що не вимагаю (і не буду вимагати в майбутньому) направлення мені повідомлень про обробку, передачу третім особам даних про мене, враховуючи творчий характер використання таких даних Студією.

 

Анкета (разом із доданими матеріалами) поверненню мені не підлягає (незалежно від допуску або недопуску мене до участі в Проекті); я надаю Студії дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок моєї участі в співбесіді, кастингу і Проекті, на використання фото, відеоматеріалів, наданих мною, використання фото-, відео-, аудіо- матеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу), використання мого  зображення, голосу будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі) без обмеження в часі та території використання (з правом передачі третім особам), а також на використання матеріалу з моїм зображенням, отриманих Студією на загальнодоступних сайтах у мережі Інтернет.

 

Я гарантую, що мені виповнилося 18 років і я володію достатніми повноваженнями для заповнення, надання Анкети, надання прав і дозволів, укладенню угод, які вказані вище. Надані мною дозволи і гарантії не порушують (і не порушать) права третіх осіб, є дійсними. В іншому випадку я зобов’язуюсь компенсувати Студії все завдані мною збитки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: