МастерШеф

Ярослав Бреус

Полюбити кулінарію Ярославу довелося, адже після того, як його вигнали зі школи після дев’ятого класу, він поїхав на навчання в ПТУ. Нагодувати Ярослава було нікому, і йому довелося навчитися готувати самому.

Першою стравою, з якою впорався майбутній кулінар, став гречаний суп. Згодом Ярослав полюбив готувати рибу, і зараз вважає своїми коронними стравами саме ті, у складі яких основним інгредієнтом є саме вона.

На проект «МастерШеф» його привело бажання показати себе: «Хочу довести всім, що я чогось вартий в цьому житті», – каже Ярослав.

З минулих сезонів йому більше всіх запам’ятався учасник другого сезону Олександр Білодід. За словами Ярослава, він спокійний, охайний і «круто готує».

Для кулінара він виділяє лише дві основних якості: чистий охайний вигляд і хорошу уяву. Але про неприпустимі якості говорить дуже категорично: кулінар не має права допускати помилки на кухні.

Якщо він переможе, на отримані гроші купить будинок для своєї мами.

Про свої плани на проекті Ярослав каже так: «Такий, як я – один, іншого немає. Я дуже смачно готую і тільки я гідний перемоги».

Рід діяльності: помічник кухаря.

Освіта: кухар-кондитер.

Хобі: футбол, танці, спів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: