МастерШеф

Володимир Паламарчук

Місто: Севастополь
Вік: 18
Учасник вибув
Сімейний стан: неодружений.
 
Рід діяльності: навчається на другому курсі кулінарного ліцею.
Вова наймолодший учасник проекту. Але у своїй любові до кулінарії не поступається всім іншим. Хлопець неодноразово пробував працювати кухарем, але ніде надовго не затримувався. Його мрія – нагодувати відому американську співачку Бейонсе.
Але для того, щоб його мрія здійснилася Вові потрібно ще багато чому навчитися. Зробити він це має намір на проекті «МастерШеф»:
«Для мене «МастерШеф» – це можливість навчиться чогось більшого, ніж просто готувати. Проект дає колосальний досвід і можливість спробувати себе в різних екстремальних ситуаціях, пілкуватися з незнайомими людьми, долати свої страхи і комплекси. А головне – це готувати на справжній кухні».
Володимир уважно дивився попередні сезони проекту і вирішив, що якщо йому вдасться потрапити на «МастерШеф» і виграти його, то він наслідуватиме приклад переможниці другого сезону Єлизавети Глинської:
«Мені сподобалася Лізина ідея піти далі вчитися на кондитерські курси. Я вважаю, що вона вчинила дуже розумно. Також хотів би трохи помандрувати, щоб вивчати різні кухні і відкрити маленький, затишний ресторан або кондитерську».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: