МастерШеф

Віта Ладенкова

Ще в дитинстві маленька Віта спостерігала за тим, як готує її мама, стежила за кожним рухом на кухні. Тому не дивно, що сама дівчинка закохалася в кулінарію. У 13 років вона захотіла здивувати свою бабусю: вперше стала біля плити і приготувала вареники з сирим аґрусом.

«Зі своїм кулінарним «шедевром» я тоді прогриміла на все село», – згадує Віта.

Найбільше дівчина любить готувати випічку, але, тим не менш, своєю коронною стравою все ж вважає французький десерт – шоколадний фондан.

На проект дівчину привела… серйозна депресія. Справа в тому, що у свій час у неї обірвалася вагітність, потім – друга. Віта замкнулася в собі і не хотіла нікого бачити.

«Я сиділа вдома і весь час дивилася СТБ, – згадує учасниця. – Коли я дізналася про долі інших людей, то зрозуміла, що ніколи не можна здаватися і опускати голову. Оскільки мені подобається кулінарія, я вирішила, що «МастерШеф» – мій шанс реалізуватися у справі, яку я люблю, і показати, що навіть найпростіший рецепт може конкурувати з високою кухнею».

Дівчина повністю передивилася минулий сезон. Зізнається, що вболівала в основному за чоловіків.

«Не можу не згадати про Анатолія Цуперяка, – каже Віта. – А перемогу все ж пророкувала Олегу Кошовому. Звичайно, Ольга Мартиновська – дуже сильний і талановитий кулінар, але, мені здається, Олегу перемога була потрібніша. Чисто по-людськи я більше переживала за нього».

На думку Віти, справжній кулінар повинен обов’язково бути наділений працьовитістю, креативністю і магією спецій, а також бути гарною людиною. Не терпить в цій професії обману, брехливих людей та… використання дешевих інгредієнтів.

У разі перемоги витратить гроші на навчання в «Le Cordon Bleu» та відкриття власної справи, а суму, що залишилася – на операцію штучного запліднення, тому що дуже хоче мати дітей.

«У моєму житті було стільки чорних смуг і розчарувань, що я заслужила право хоча б в улюбленій справі бути щасливою», – зізнається Віта.

Рід діяльності: домогосподарка.

Освіта: Донбаська державна академія будівництва і архітектури, економічний факультет; приватна студія англійської мови; курси бухгалтера широкого профілю і оператора ПК.

Хобі: нарощування та дизайн нігтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: