МастерШеф

Вікторія Кушнір

Любов до кулінарії у Вікторії прокинулася, коли вона вперше закохалася і вирішила приготувати вечерю коханому. На жаль, перший досвід був не надто вдалим, проте потім вона методично слідувала кожному кроку в рецептах.

Свої перші страви Віка готувала разом з мамою – в 7 років вони зробили яєчню. А першою самостійною вдалою стравою став борщ. До речі, і зараз коронною стравою дівчини залишається гордість української кухні. А так само Віка впевнена у своєму карпаччо з лосося і долмі.

Про те, що привело її на проект, Віка заявляє без зайвої скромності: «Бажання прославитися на всю Україну як красива, розумна дівчина, яка вміє готувати».

Її улюблений сезон проекту – другий. Вона вболівала за трьох учасників: Геннадія Цяука, Віталію Іващенко та Оксану Назарчук.

Дівчина рада попрацювати з усіма суддями, але найбільше їй подобається Микола Тищенко: «Я люблю високих, брутальних брюнетів з грубим голосом і великими м’язами. З такою людиною можна почувати себе в цілковитій безпеці», – ділиться своїми враженнями Віка.

Учасниця зазначає, що на кухні, як і в житті, для кулінара важливі лідерські якості і абсолютно неприпустимо незнання своєї справи.

У разі перемоги дівчина витратить виграні гроші на відновлення будинку, у якому вона провела своє щасливе дитинство. Після смерті мами Віка з родиною переїхала, і порожній будинок зараз зовсім занедбаний.

«Просто не уявляю і не допускаю думки про програш, завжди йду до кінця і візуалізую перемогу!»- каже Віка.

Рід діяльності: зараз безробітна.

Освіта: вища – педагог-перекладач; акторські курси, курси телеведучих.

Хобі: колекціонує холодну зброю, стріляє, їздить верхи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: