МастерШеф

Василь Сергієнко

Місто: Миколаїв
Вік: 45
Учасник вибув
Сімейний стан: одружений, є дві дочки (18 і 25 років).
Рід діяльності: торгує на ринку «Форекс».
Василь у минулому займався французькою боротьбою . Коли жив у Грузії, то тренував і був граючим тренером відомої команди «Арго». Але коли почалася війна, все кинув, забрав сім’ю і виїхав з країни.
Він – улюблений і люблячий чоловік, гарний батько і чудовий кулінар. Історії його знайомства з дружиною можуть позаздрити багато письменників світу . Він вкрав її у батьків, коли дівчині було всього 18 років, а Василю – 16. Вони разом вже 30 років.
«Коли я її побачив вперше, то зрозумів, що це моя, та сама жінка, з якою я хочу провести все своє життя. – Розповів Василь – Я прийшов до її батька просити руки , але він мені відмовив. Ми навіть побилися! А через три дні я купив квитки на літак і сказав: «Або зараз або ніколи». А вона твердо відповіла: «Поїхали! За ці 30 років, які ми прожили разом, я не тільки зберіг любов, але і збільшив її . Вона – моя муза».
На проект Василь прийшов, щоб показати на що здатний, і навчитися чомусь новому. А якщо виграє у третьому сезоні проекту «МастерШеф», то гроші мріє витратити на організацію другого весілля для своєї коханої дружини до тридцятої річниці їхнього весілля.
«Я завжди кажу, що сила – в кулінарії. Я дуже хотів і майже відкрив свій ресторан. Коли вже все практично було готово, з моєю коханою трапилася біда – у неї виявили пухлину головного мозку і всі гроші я витратив на її порятунок. Але все, слава Богу, закінчилося. Можливо, за допомогою проекту «МастерШеф», я ще колись відкрию свій невеликий ресторанчик», – каже Василь.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: