МастерШеф

Оксана Цуркан

На проект Оксана прийшла зі своєю сестрою Мариною. Дівчата одночасно вирішили кардинально змінити свою професію і життя в цілому. З дитинства вони професійно займалися музикою, виступали на різних конкурсах і не тільки. Але з часом вирішили все ж освоїти більш серйозну професію. Оксана вступила на факультет німецької філології.

Але любов до кулінарії не згасла. Дівчина, за словами її друзів, чудово готує піцу і суші, а також пече чудові пироги.

На «МастерШеф» її привело бажання розвинути свої здібності.

«Я – аматор, але мені завжди подобалося проводити час на кухні, тому я хотіла вийти на більш професійний рівень, – каже Оксана. – Особливо мені цікаво вивчити ресторанну презентацію».

У минулому сезоні Оксані подобалася Ірина Бактиая.

«Мені близький і її підхід до приготування страв, і те, як вона себе вела, – згадує дівчина. – Вона дуже гідно пройшла це шоу, не зламалася, незважаючи на втому і нервові зриви, не опустилася до рівня деяких інших учасників».

А ось що стосується суддів, то про одного з них після особистого знайомства думка у Оксани кардинально змінилася.

«Мене дуже здивував Микола Тищенко, – згадує Оксана. – З екрана телевізора він виглядає суворим і недоступним, але, насправді, він дуже добрий і розуміючий чоловік. Всі судді хороші, вони професіонали і допомагають учасникам, але особисто мені Микола Тищенко найбільше імпонує. Він строгий, але справедливий. Я його побачила з іншого боку і була приємно здивована».

У разі перемоги в шоу витратить гроші на відкриття свого ресторанного бізнесу.

Рід діяльності: експерт відділу зовнішньоекономічної діяльності швейцарської компанії, яка займається купівлею і продажем дорогих металів.

Освіта: КНЛУ, факультет німецької філології.

Хобі: фортепіано, вокал, гра на гітарі, вивчення філософії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: