МастерШеф

Оксана Мансирова

Ксенія – азербайджанка. Росла з шістьома сестрами і братом. Дуже прив’язана до сім’ї, тому дуже переживала, коли рідні перестали з нею спілкуватися через незаплановану вагітність. Тоді їй було 15 – Оксана зберегла дитину і пішла жити до коханого.

Її доньці зараз 4 роки, і саме малеча мотивувала Ксенію спробувати свої сили на проекті, та й взагалі, полюбити кулінарію.

«Ми з нею постійно дивилися «МастерШеф», і вона говорила, що хоче побачити мене на цьому проекті, – згадує дівчина. – Вона часто просила мене щось приготувати з того, що було в ефірі, і саме вона в мене сильніше всіх вірила».

Коронна страва учасниці – «Брауні з полуницею». А перший свій витвір кулінарії вона приготувала в 6 років – це була смажена картопля.

Ксюша хоче здобути перемогу в проекті для того, щоб її батьки нею пишалися.

«Вони думають, що, якщо я народила в 16, то більше не зможу нічого досягти в житті, – каже дівчина. – Але я хочу довести їм, що це не так. Якщо я виграю, то витрачу гроші на освіту і на покупку будинку, а також відправлю маму у відпустку, оскількм за всі її 44 роки вона ніколи не відпочивала».

Дівчина вважає, що справжній кулінар обов’язково повинен завжди вчитися, вдосконалюватися і рости.

Прикладом з «МастерШеф» для неї є Ольга Мартиновська.

«Мені здається, ми з нею чимось схожі, – каже Оксана. – Мені вона найбільше подобалася, тому що завжди і за будь-яких обставин залишалася доброю і чесною. Вона – мій ідеал».

Рід діяльності: продавець-консультант.

Освіта: середня.

Хобі: спорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: