МастерШеф

Дмитро Гармаш

Місто: Харків
Вік: 24
Учасник вибув
Сімейний стан: одружений.
Рід діяльності: провідник потягу.
Дмитро мріє бути шеф-кухарем і відкрити свій власний ресторан, але поки працює провідником пасажирського потягу. Відразу ж після закінчення школи його відправили вчитися в залізничний університет:
«Провідником я працюю вже 7 років. У 2000 році ця професія була модною, а зараз вона стала не такою престижною, як раніше. Дуже хочу себе присвятити кулінарії. Коли я готую , то морально і фізично відпочиваю від своєї ненависної роботи».
Готувати хлопця вчила бабуся, з якою він провів все своє дитинство. Мамі довелося віддати маленького Діму, так як його батько спився і помер, а жінці довелося самостійно заробляти, щоб прогодувати сім’ю.
Зараз у Дмитра вже є своя сім’я і робота. Зі своєю дружиною Дмитро познайомився 7 років тому на залізниці. Так подружжя і працює разом – вона начальник поїзда, а він – провідник. У їхній родині готує тільки Діма, так як дружина готувати не вміє.
 Незважаючи на весь кулінарний талант чоловіка дружина, як і всі інші члени сім’ї , не підтримала хлопця в його прагненні підкорити головне кулінарне шоу країни. Тому Дмитро, не зважаючи ні на що, хоче довести собі і своїм близьким, що він чогось вартий:
«Я дуже сподіваюся , що «МастерШеф» допоможе змінити моє життя, тому що я відчуваю і знаю, що кулінарія – моє покликання. Я себе бачу тільки в цій професії».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: