МастерШеф

Артем Лівіцький

Місто: Запоріжжя
Вік: 31
Учасник вибув
Сімейний стан: одружений , є маленька донька.
Рід діяльності: за освітою – інженер залізничного транспорту.
Ще пару років тому в житті Артема було все добре. Він працював начальником пасажирського поїзда.
«Ця професія дуже відповідальна і серйозна, тому що я відповідаю не тільки за своїх колег, а й за кожного пасажира. Від моїх рішень – правильних або неправильних – залежить життя кожної людини», – розповідає учасник.
У нього була кохана дружина і його велика радість – маленька донечка. Але буквально в один момент усе розвалилося – його понизили на посаді , а через час від нього пішла дружина і забрала з собою дитину:
«На даний момент з дружиною дуже складний період. Мабуть, проблеми на роботі, постійні клопоти і турботи призвели до того, що наші почуття охололи і вже немає тієї поваги один до одного , яка була раніше… Того дня, коли я прийшов на кастинг « МастерШефа » вона зібрала речі, забрала дочку і поїхала від мене. Я настільки вражений таким вчинком і сприймаю це як зраду. Я завжди хотів, щоб моя дитина виховувалася в повноцінній сім’ї . Тим більше, що в житті дівчинки батько завжди повинен бути поруч. Сім’я – це святе» .
Але, незважаючи на всі труднощі, Артем вірить, що у нього все буде добре. «МастерШеф » для нього це не тільки можливість налагодити життя, але також і давня мрія – стати професійним кухарем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: