МастерШеф

Ганна Жигалюк

Місто: Умань
Вік: 30
Учасник вибув
Сімейний стан: заміжня.
Рід діяльності: за освітою фінансист, працює домашньою прислугою.
Ганна більше п’яти років працює домробітницею в одній з київських сімей. Саме там жінка і навчилася готувати.
«Коли ми з сестрою прийшли працювати в цю сім’ю , то навіть не могли смажити картоплю. – Згадує учасниця третього сезону проекту «МастерШеф» – Господиня купила нам дуже багато книг з кулінарії, щоб ми вчилися. Звичайно, перший час нам було складно і у нас багато чого не виходило, але потім мене це так захопило, що я полюбила готувати. У мене була можливість готувати з тих продуктів, які я сама б ніколи не змогла собі дозволити купити. Я експериментувала зі стравами – щось додавала у вже існуючі рецепти, щось вигадувала сама. Господарям мої кулінарні експерименти дуже подобалися».
На кастингу третього сезону проекту «МастерШеф» Ганну підтримувала її господиня і чоловік . Саме він порадив дружині піти спробувати свої сили на найпопулярнішому кулінарному проекті країни.
«На «МастерШеф» я прийшла, щоб удосконалити свою майстерність, побачити і дізнатися смак тих страв, які називають досконалими. Ті страви, які готувала я, мені подобалися, але я не знала, який повинен бути смак у приготовленої страви», – зізнається учасниця.
За допомогою проекту Ганна хоче здійснити ще одну свою мрію – стати мамою. Вони з чоловіком вже довгі 7 років намагаються завести дитину, але поки у подружжя нічого не вийшло. Тому, в разі перемоги, грошовий приз хоче витратити на штучне запліднення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: