МастерШеф

Андрій Колісник

Місто: Харків
Вік: 22
Учасник вибув
Сімейний стан: неодружений.
Рід діяльності: за освітою технолог харчової продукції, працює кухарем.
Андрій ще з дитинства почав захоплюватися кулінарією. Хлопчик допомагав мамі робити консервацію і варити борщі . Він дуже веселий і позитивний хлопець. Любить розповідати анекдоти. Боїться змій і павуків, бо колись в дитинстві брат кинув у нього великого павука. Це дуже налякало хлопчика.
Коли Андрій був ще дитиною, він мріяв стати лікарем, але нещасний випадок, який стався з ним, назавжди змінив його життя:
«Коли я вчився в школі, зі мною стався нещасний випадок. Брат випадково відрубав сокирою мені два пальці на руці. Після цього медицина мені стала противна, і можна сказати, що з цього моменту я почав готувати».
Зараз травма вже не заважає учаснику готувати, але був період, коли йому доводилося складно на кухні:
«Не приховую, що спочатку, було дуже складно нарізати продукти, але потім швидко пристосувався. На кухні, де я підробляю кухарем, спеціально вибирав якісь складні страви і робив їх швидше за всіх».
Незважаючи на те, що у Андрій вже є досвід роботи на кухні кухарем, хлопець запевняє, що йому ще дуже багато чому треба навчитися:
«МастерШеф» для мене – це можливість навчитися новим кулінарним технікам і способам обробки продуктів, – каже хлопець. – І, в той же час, спробувати готувати різні невластиві нашій країні продукти, як, наприклад, жаби, таргани, змії та інше. Також це шанс перевірити свою витримку і стійкість, адже в рамках проекту мені доведеться готувати в екстремальних ситуаціях».
Учасник шалено любить готувати і мріє надалі стати професійним кухарем:
«Моя мрія навчатися у відомій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu. Вважаю, що кожна людина в душі кухар в незалежності від тієї професії, яку вона собі обрала».
 
У разі перемоги виграш планує витратити на самовдосконалення і початок сімейного бізнесу, своїми партнерами в якому він бачить майбутню дружину і друга.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: