МастерШеф

Анатолій Цуперяк

Місто: с.Нересниця (Закарпатська область)
Вік: 23
Учасник вибув
Сімейний стан: холост.
 
Рід діяльності: за фахом юрист , студент магістратури.
 
Для Анатолія кулінарія – мрія всього життя. Весь вільний час він приділяє готуванню. Він шалено любить це заняття, але його батько – підполковник – не розділяє захоплення сина і вважає, що це не чоловіче і не престижне заняття.
«Батьки наполягли на тому, щоб я пішов вчитися на юриста. Мене, як собачку з намордником, привезли в академію і сказали: «Ти будеш тут вчитися!» – розповів учасник суддям проекту на кастингу. – Хоча я неодноразово їм говорив, що хочу займатися кулінарією. Але вони й слухати нічого не хотіли. І ось я вже шостий рік ходжу на навчання, як на каторгу».
Батько Анатолія вирішує все в житті за нього: яку професію обрати, куди піти вчитися, чим займатися і навіть з ким одружуватися. Тому наважитися прийти на «МастерШеф» учаснику було дуже непросто:
«Коли мої батьки дізналися, що я йду на кастинг «МастерШеф », то влаштували грандіозний скандал. Вони навіть збиралися їхати за мною до Києва, щоб забрати мене звідси. Казали: «Ти не пройдеш і тільки там зганьбишся». Але я відповів, що вже все вирішив. Вони хочуть, щоб я танцював під їхню дудку, але мені це все вже набридло».
Отримати білий фартух проекту «МастерШеф» було мрією всього життя хлопця. Заради участі у кулінарному шоу він посварився з батьками і закинув навчання, тому що всі його мрії пов’язані лише з кулінарією.
«Я мріяв потрапити на «МастерШеф» дуже довго і шалено радий, що зараз моя мрія здійснилася. Я хочу спробувати жити своїм життям і робити те, що хочу і вважаю за потрібне, а не те, що скажуть мені мої батьки. Як говорять, хто не ризикує, той не п’є шампанського» , – з радістю говорить Анатолій.
Плани стосовно майбутнього виграшу у хлопця гідні – 100 тисяч з 500 він планує віддати на будівництво храму в його рідному селі. На решту почне розвивати свій бізнес, пов’язаний з кулінарією.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: