МастерШеф

Олександра Колпакова

Місто: Київ
Вік: 25
Учасник вибув
Сімейний стан: цивільний шлюб.
Рід діяльності: здобула юридичну освіту, трудиться спеціалістом по роботі з клієнтами в Інтернет-компанії.
Олександра народилася у великій сім’ї, тому любов до кулінарії у неї прокинулася ще у ранньому дитинстві, адже її оточувала малеча, яку постійно потрібно було годувати. Вже тоді мама виховала у ній хист до приготування смачної випічки та борщів, тож з часом Саша стала достойною помічницею для неї.
Нині дівчина проживає з одним із співробітників у цивільному шлюбі. Цікаво, що познайомилися закохані через корпоративну пошту компанії.
Олександра не приховує , що обожнює готувати:
 
«Найкраще у мене виходить випічка. Але я знаю толк і в інших сферах кулінарії…» 
 
У вільний від випікання тортів час дівчина слухає музику, гуляє з собакою та займається рукоділлям, бо дуже любить майструвати різноманітні красиві дрібнички з усього на світі.
«Для мене участь у проекті – це можливість дізнатися, на що я здатна, – вважає Олександра. – Хочеться почути думку професіоналів про наявність у мене кулінарного таланту. Якщо він є, я б хотіла надалі займатися тільки цією улюбленою справою!»
Олександра впевнена у своїх силах і вважає себе претенденткою на перемогу. Призові вона розраховує витратити на відкриття маленької та затишної кав’ярні або кондитерської:
«Я хочу, щоб переступаючи поріг мого закладу, люди забували про всі неприємності й подовгу спілкувалися один з одним, не бажаючи вертатись додому!»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: