МастерШеф
Дивіться також
МастерШеф Випуск 1 Мастер Шеф Професіонали: випуск 1 від 02.03.2019
Випуск 1 | 02.03.2019 | Мастер Шеф. Профессионалы

Мастер Шеф Професіонали випуск 1 від 02.03.2019 вже на сайті СТБ! Зустрічайте новий дивовижний і неповторний сезон улюбленого шоу! Оновлений, але як і раніше справедливий у своїх оцінках, суддівський колектив! І, звичайно ж, унікальний склад талановитих і самобутніх учасників – справжніх професіоналів своєї справи!
Більше ви не побачите ніяких банальних помилок і неохайних презентацій, ніяких потурань і пересічних рецептів! Відтепер на кухні Мастер Шеф – будуть боротися тільки професіонали! І найдостойніший із них отримає мільйон гривень та титул кращого шефа країни!
А оцінювати вміння учасників проекту Мастер Шеф Професіонали 2019 будуть кращі з кращих: всіма улюблений володар престижної кулінарної премії The World Master Chef Ектор Хіменес-Браво, чарівна переможниця шоу МастерШеф-2 Єлизавета Глінська та один з кращих шеф-кухарів України – Володимир Ярославський!
Давайте ж подивимося, хто з досвідчених кулінарів вже готовий ризикнути своїм гучним ім’ям і, для початку, представити суддям свою найкращу страву? Мастер Шеф Професіонали випуск 1 від 02.03.2019 обіцяє бути дуже цікавим! Не пропустіть знайомство зі своїми новими кумирами! Дивіться онлайн прем’єру шоу Мастер Шеф Професіонали на СТБ!

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 2 від 09.03.2019

Дивитися онлайн всі випуски Мастер Шеф Професіонали

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: