Випуск 16 | 18.10.2017 | Сезон 7

Сьогодні в шоу МастерШеф 7 випуск 16 від 18.10.2017 боротьба триває. У першому випробуванні учасники вгадували і готували ту саму страву, яке готував сам Ектор. Кулінари-аматори дивилися за ним, відгадували і створювали страви, які готував шеф-кухар. За результатами трьох раундів, найгіршою командою стали червоні. Чорний фартух Юля Судакова одягла на Лізу Сподобец.

У другому випробуванні, рецепт страви кулінарам наспівав хор. Найбільше слух підвів Максима Лизо, який і отримав чорний фартух. Зараз команди підглядають один за одним в перископ, щоб відгадати блюдо, яке ховають суперники. Червоні вирішують готувати Биф Веллінгтон, щоб заплутати синіх, і потрапляють пальцем в небо. Адже команда дійсно повинна приготувати Биф Веллінгтон.

Третім випробуванням буде нагодувати двадцятку 6-го сезону МастерШеф. Цей конкурс буде одним з жорстких, адже потрібно буде зрадити і обдурити, щоб пройти далі.

Ну і заключне випробування – битва чорних. Їм належить приготувати одне блюдо по одному рецепту для всіх – капкейк. Чи витримають кулінари ці непрості випробування, дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 16 від 18.10.2017

Дивіться онлайн Мастер Шеф 7 сезон випуск 15 від 17.10.2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: