МастерШеф
Дивіться також
МастерШеф Випуск 7 Мастер Шеф 13 сезон. Випуск 7 від 23.03.2024
Випуск 7 | 23.03.2024 | Сезон 13

Чи зможуть аматори зібрати себе докупи та дати раду з невблаганним часом? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн кулінарне шоу Мастер Шеф 13 сезон 7 випуск від 23.03.2024!

Під час першого випробування три капітани, немов через лупу, стежитимуть за всіма процесами на кухні, щоб визначити найгірших кухарів. Ускладнення від суддів шоу Мастер Шеф полягає в тому, що шефи не зможуть впізнати тих, хто готує страви. Кожен кухар одягне рукавички та нарукавники, а камера зніматиме лише їхні руки та процес приготування. Чорні фартухи отримають ті, хто не зможе впоратись із заготовкою для пасти, а імунітет заслужить капітан команди з найкращою стравою.

Другий конкурс проєкту Мастер Шеф 2024 стане справжньою лотереєю для аматорів, яким доведеться робити складний вибір між часом та продуктами. Кулінари можуть готувати все що завгодно, проте продукти вони можуть брати лише з коробок-загадок. Кожна коробка відкриватиметься тільки через п’ять хвилин після розкриття вмісту попередньої. Тому очікування бажаного продукту в шоу Мастер Шеф буде вартувати дорогоцінного часу. Вміст коробок буде спільним для всіх кухарів. Чи зможуть вони домовитися? Хто з кулінарів вразить суддів своєю креативністю? Дивіться онлайн проєкт Мастер Шеф 13 сезон 7 випуск від 23.03.2024 на сайті телеканалу СТБ.

Дивіться онлайн Мастер Шеф 13 сезон 6 випуск від 16.03.2024

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: