МастерШеф
Дивіться також
МастерШеф Випуск 5 Мастер Шеф 13 сезон. Випуск 5 від 09.03.2024
Випуск 5 | 09.03.2024 | Сезон 13

Зіркові гості, романтика й золота класика проєкту – дивіться онлайн кулінарне шоу Мастер Шеф 13 сезон 5 випуск від 09.03.2024!

Нарешті аматори зможуть не лише випробувати свою майстерність, а й вперше нагодувати гостей у сезоні! Шоу Мастер Шеф відвідали три зіркові пари, які хочуть провести романтичну вечерю. Григорій і Христина Решетніки, Олексій і Ксенія Суровцеви та Алік і Віталіна Мкртчян – усі зірки мають власні смаки, яким повинні вгодити три команди учасників. Капітани мають дізнатися смаки кожного гостя, щоб приготувати страви, в яких поєднаються всі побажання двох закоханих. Хто вразить Аліка Мкртчяна своїм професіоналізмом? І яка команда повністю розчарує одну з пар? Дізнайтеся просто зараз.

«Пропало всьо!», «Руки на стіл!» – другий конкурс цього випуску Мастер Шеф присвячений легендарній грі «Кріт», в якій кожен з учасників двох команд може виявитися диверсантом. За традицією кріт має лише одне завдання – зіпсувати страву своєї команди, що подарує йому спасіння від чорного фартуха. Якщо ж кулінари зловлять своїх кротів, це врятує їх від участі в битві чорних. Але чи вдасться їм це? Особливо, коли команди мають впоратися зі складними булочками на пару бао? Дивіться онлайн шоу СТБ Мастер Шеф 13 сезон 5 випуск від 09.03.2024 на сайті телеканалу СТБ.

Дивіться онлайн Мастер Шеф 13 сезон 4 випуск від 02.03.2024

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: