Випуск 5 | 26.09.2020 | Сезон 10

Дивіться онлайн улюблене шоу Мастер Шеф 10 сезон 5 випуск від 03.10.2020 на сайті СТБ та не пропустіть нову подорож у світ кулінарії!
Судді проєкту не на жарт розгуляються. У першому командному конкурсі вони вирішать відмовитися від звичної системи добору учасників до команд. Натомість влаштують справжнісінькі кулінарні вибори, де чотирьом капітанам доведеться приготувати агітацію, тобто страви, за пів години. А далі – думка народу. Чия страва сподобається найбільше решті аматорів, під керівництвом того вони та працюватимуть у конкурсі. Основна умова суддів у 5 випуску програми Мастер Шеф 2020: передвиборча кампанія має бути приготовлена в стилі нової української кухні. Кому вдасться зібрати навколо себе найбільшу кількість кулінарів? А хто готуватиме три страви в гордій самотності? Відповідь – далі.
Сюрпризи на цьому не закінчаться! Як на кухні з’являться популярні зірки України та світу MONATIK та NK? І чому аматори змусять їх готувати на кухні програми? Запасайтеся попкорном – Мастер Шеф 10 сезон 5 випуск від 03.10.2020 не дасть вам засумувати!

Дивіться онлайн Мастер Шеф 10 сезон 4 випуск від 19.09.2020

banijay logo

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: