МастерШеф

Video: Мастер Шеф Професіонали: дивитися онлайн випуск 1 частина 3 від 02.03.2019

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали Випуск 1 частина 3 від 02.03.2019. Мастер Шеф 2019 зібрав професіоналів на одній кухні
МастерШеф Професіонали-1 Мастер Шеф Професіонали: випуск 1 частина від 02.03.2019
| 02.03.2019 | Професіонали-1

Потішити суддів своїм кулінарним хистом сподівається і наступний учасник шоу Мастер Шеф Професіонали! Випуск 1 частина 3 від 02.03.2019 познайомить усіх пошановувачів нашого проекту з 33-річний Павлом, який за порадою люблячої матусі присвятив своє життя кулінарії. І таки не прогадав! Паша Ключник вже кілька років успішно працює шеф-кухарем в італійському ресторанчику, але прагне досягнути набагато більшого. Щоб скоріше наблизитися до своєї мрії, Паша прийшов на кастинг і сьогодні вирішив вразити вибагливих шефів ідеальним приготуванням своєї коронної страви – сювідним лососем з білою спаржею та мусом з авокадо. І поки судді розмірковують, чи давати Паші білий фартух, на кухні Мастер Шеф Професіонали 2019 завзято готує презентацію своєї страви амбітна красунечка – Катерина Яблонська. Ефектна одеситка вже понад три роки керує власною «золотою» кондитерською і не збирається зупинятися на досягнутому. Тож сьогодні для суддів Катя вирішила подати загадковий та вишуканий десерт під назвою «Новорічна іграшка».

У 3 частині шоу Мастер Шеф Професіонали від 02.03.2019 конкуренцію Катерині та Павлу складе справжній майстер своєї справи – м’ясник із багаторічним стажем Костянтин Лайпаков. За 14 років плідної роботи у кращих ресторанах країни цей хлопець неабияк відточив свою майстерність. І, схоже, його альтернативний стейк таки зможе здивувати навіть наших вимогливих суддів!

Ну і наостанок – найсолодше. Чернівецький красунчик Юрко Негрич, брейк-дансер із 10-річним стажем, колись давно випадково потрапив на професійну кухню. І так надихнувся побаченим, що закинув всі свої попередні захоплення і вирішив стати найкращим шеф-кухарем країни. Саме ця мрія і привела пристрасного кулінара на нашу кухню. Чи зможе Юрчик скласти гідну конкуренцію суперникам своєю стравою – теплим салатом із качиної грудки та грушею у вині? Та кого врешті-решт судді залишать у проекті Мастер Шеф Професіонали? Випуск 1 частина 3 від 02.03.2019 покаже! Не пропустіть!

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали Випуск 1 від 02.03.2019

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: