Выпуск 36 | 26.12.2018 | Сезон 8

Дивіться онлайн фінал МастерШеф 8 сезон випуск 36 частину 2 від 26.12.2018 на офіційному сайті СТБ! Просто зараз, як ми і обіцяли, на вас чекає приємна несподіванка! Ви вже досить багато знаєте про наших учасників, але все-таки є дещо цікавеньке, що залишилося за кадром. Отож, тільки сьогодні і тільки на сайті СТБ ви побачите унікальне – шоу МастерШеф 8 сезон. Невідома версія!

Де жили, чим харчувалися, як готувалися до випробувань та як після них розважалися учасники кращого кулінарного шоу країни? Хто з них з перших хвилин став вигнанцем у колективі, а хто відразу проявив свої лідерські якості перед усією двадцяткою? Що насправді відбувалося у любовному трикутнику Дарини Цокало, Івана Мілановича та Еліни Павленко? Чим закінчилися стосунки Влада Міцкевича та Анастасії Вовк? Які плани на майбутнє мають та чим зараз займаються найкращі кухарі 8-го сезону проекту МастерШеф?

Невідома версія шоу МастерШеф-8 вже готова вражати вас у випуску 36 частині 2 від 26.12.2018! Дивіться онлайн ексклюзивні кадри зі зйомок проекту та дивовижні подробиці особистого життя 20-ки кращих кулінарів-аматорів країни шоу МастерШеф-8 разом з нами!

Дивитися онлайн МастерШеф 8 випуск 36 від 26.12.2018

banijay logo

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: