МастерШеф

Кого Володимир Троцький назвав «Королевою десертів»?

В 11 випуску «МастерШеф» підлітки готували для дуже важливих гостей — учасників 7 сезону. Дві команди склали різноманітне меню, яке по-справжньому вразило гостей. Хто ж з юних кулінарів-аматорів був гідний звання «Королева десертів» — читайте в нашому матеріалі.

настя кобыляцкая

Другий конкурс 11 випуску «МастерШеф» дозволив підліткам зустрітися зі своїми кумирами — учасниками 7 сезону. Доля підлітків буквально перебувала в руках їхніх гостей, які повинні були визначити кращу команду. За правилами конкурсу меню повинно було складатися з двох закусок, трьох основних страв і двох десертів. З цього переліку кожен гість міг замовити дві страви. Судді одразу попередили підлітків, що ставки у цьому конкурсі дуже високі, адже на переможців чекало значне заохочення.

настя кобыляцкая

Читайте також: «МастерШеф» випуск 11: підлітки нагодували учасників 7 сезону

Обидві команди на чолі зі своїми капітанами склали гідне меню, і гості із задоволенням замовляли страви, та навіть не по одній порції. Учасників 7 сезону вразила і качка «Магре», і ростбіф, і аньолотті. Але коли прийшла черга десертів і подали «Париж-Брест», Володимир Троцький одразу зрозумів, що в цьому сезоні вже є королева. «Не важливо, виграє вона чи програє, але в будь-якому випадку з цього проекту вона піде королевою», — так сказав Троцький про Настю Кобиляцьку. Десерт Насті був визнаний ідеальним — про це говорили практично всі гості, в тому числі і переможець 7 сезону Вадим Бжезинський (Пава). Олексій Мазніцин навіть захотів переманити Настю до свого закладу!

настя кобыляцкая

Читайте також: Хто з підлітків покинув «МастерШеф» в 11 випуску?

За підсумками цього конкурсу перемогла команда «синіх», багато в чому завдяки десерту Насті. І в якості заохочення судді дозволили Насті Кобиляцькій і Саші Лукомському, які вже встигли отримати чорні фартухи у минулому конкурсі, піднятися на балкон!

Беріть участь у голосуванні: Хто був найслабшим в 11 випуску «МастерШеф»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: