Кохана, ми вбиваємо дітей

Проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» оголосив про своє закриття

Директор творчого об’єднання, яке займається виробництвом таких проектів, як «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Я соромлюсь свого тіла» та «Врятуйте нашу сім’ю» Мирослав Домалевський написав на своїй сторінці в соціальній мережі про те, що вчора, 31 травня 2016 року, вийшов останній ефір реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей».

Читайте також: Мирослав Домалевський: Я часто чую – навіщо вам таке показувати?

Мирослав подякував великій команді СТБ, яка працювала довгих п’ять років над цим проектом, і зазначив, що реаліті дуже багато чого змінило у світогляді чоловіка. «Сьогодні виходив останній ефір проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей». Більше не буде. Так буває. Все має свій початок і кінець. 5 років ми робили все можливе, щоб змінити майбутнє наших дітей. 5 років ми говорили і показували батькам, як зробити дітей щасливими. 5 років ми вирощували націю. Адже діти – це наше майбутнє. Це ті, хто завтра замінить нас у всіх галузях і очолить країну … Сподіваюся, що ми змогли достукатися до багатьох сімей і дати шанс кожній дитині бути коханою. Я дякую всім, хто вніс частинку свого серця в цей важкий і складний в виробничому сенсі проект. Я вірю, що всі наші безсонні ночі і нервові клітини були витрачені не даремно. Мене особисто проект дуже багато чому навчив і багато в мені змінив. Дякую!», – поділився Мирослав.

Домалевский о коханой

Шанувальники шоу в коментарях тепло відгукнулися про проект, зізнались, що реаліті сильно вплинуло і на їхнє життя, бо вони усвідомлювали свої помилки, прислухалися до думки професіоналів і постійно вчилися чомусь новому. Глядачі також сказали спасибі всім тим, хто доклав зусиль для того, щоб проект дійсно допомагав людям.

Читайте також