Кохана, ми вбиваємо дітей

14-річна героїня зустрінеться з екс-учасницею проекту

Сім’я Ільчук продовжує участь у проекті «Кохана, ми вбиваємо дітей», але поки не досягла серйозних успіхів. Заняття спортом в цирковій студії ще більше посварили рідних людей, оскільки мама не змогла повноцінно підтримати дочку, тільки більше загнавши її в комплекси через невдалі спроби впоратися із завданням. Участь у волонтерській діяльності не допомогли Альоні і Діані відчути, що може бути з людьми, якщо вони не контролюють своє життя. На завершення першого етапу мати взагалі побилася зі своєю донькою та її подругою, намагаючись проявити силу характеру.

Читайте також: Жінка через ревнощі вдарила і вигнала єдину подругу дочки

yq7

Але цього разу свої вольові якості Альона покаже абсолютно в іншій сфері. Їй доведеться доводити свої добрі наміри по відношенню до доньки, кажучи тільки правду. Героїня буквально загрузне в своїй брехні і проблемах. Чи вибереться жінка з неприємної пастки? І хто перевірить правдивість слів Альони?

753

У свою чергу її дочка, перебуваючи в чужому місті, розгубиться і не буде знати, що робити далі зі своїм життям. Їй на допомогу прийде екс-учасниця реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей», яка пройшла той самий шлях, що і сама Діана. Дівчинка підтримає «сестру по нещастю», влаштує їй прогулянку містом і навіть нагадає про її мрії – співати на великій сцені. Хто поверне Діані любов до життя? І як зараз живе екс-учасниця?

Читайте також: Яку роль відіграє батько в житті дітей?

u3s

На додачу мама і дочка зіткнуться з випробуванням висотою. Більш того, Альоні, яка часто поводилася егоїстично, потрібно буде забути про свої страхи і побоювання і вести за собою 14-річну дочку. Чи зможе героїня переступити через себе і, нарешті, подумати про Діану? А також збудеться головна мрія дівчинки – вона зустрінеться з зірками Х-фактору! З ким саме побачиться учасниця, і з якою метою відбудеться зустріч?

Дивіться продовження історії Ільчук цього вівторка, 3 травня, о 20:00 на СТБ!

Video: 14-летняя героиня встретится с экс-участницей проекта

Диана, находясь в чужом городе, растеряется и не будет знать, что делать дальше со своей жизнью. На помощь к ней придет экс-участница реалити, которая прошла тот же путь, что и Диана.

 

Video: 14-летняя героиня встретится с экс-участницей проекта

Диана, находясь в чужом городе, растеряется и не будет знать, что делать дальше со своей жизнью. На помощь к ней придет экс-участница реалити, которая прошла тот же путь, что и Диана.

Читайте також