Кохана, ми вбиваємо дітей

Найскладніший випадок проекту: дочка кидається на батька з ножем

На проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася сім’я Охтема з міста Суми. Раніше вони жили четверо: 43-річний батько Олексій, 39-річна мати Світлана, а також дві дочки – 14-річна Валерія і 10-річна Ангеліна. Однак все змінилося п’ять років тому, коли Світлана зустріла іншого чоловіка і пішла до нього, забравши дітей.

Читайте також: Діти закидали мати гнилими овочами

iii87

Протягом року після різкого розставання все було добре, поки мати не народила від другого чоловіка сина Андрія. З цього моменту життя сім’ї стало нестерпним, і мати прийняла несподіване рішення – віддати дочку Лєру на виховання першому чоловікові. «У тебе тато є, а мамі теж сім’ю хочеться», – сказала вона дочці. Зрада матері згубно вплинула на підлітка, і дівчинка стала агресивною, грубою і навіть кілька разів намагалася накласти на себе руки. Негативну модель поведінки вона перенесла і до школи, чим налаштувала всіх однокласників проти себе.

yyt

Читайте також: Чого не можна забороняти дітям?

У будинку у Олексія і Лєри панує повна антисанітарія, але це не хвилює ні батька, ні матір, хоча дівчинці така ситуація помітно не подобається. Замість того, щоб морально взяти участь в житті дочки, Світлана часто приносить їй підручники. Все, що турбує Світлану – це гарні оцінки дочок в школі. Вона хвалить Ангеліну при Лєрі, чим ще більше провокує старшу дівчинку на зриви і доводить до істерики. Від відчаю Валерія неодноразово завдавала собі каліцтва і навіть кинулася на пасивного батька з ножем. Дмитро Карпачов назвав випадок сім’ї Охтема найскладнішим в історії проекту. Які страшні факти розкриються в процесі роботи над стосунками? І хто з батьків не захоче змінюватися, вважаючи, що зразково справляєтсья з вихованням?

Дивіться складну історію сім’ї сьогодні, 22 березня, о 20:00 на СТБ!

Video: Сложнейший случай на проекте: дочь бросается на отца с ножом

Предательство матери пагубно повлияло на подростка, и девочка стала агрессивной, грубой и даже несколько раз пыталась покончить с собой.

Читайте також