Кохана, ми вбиваємо дітей

Старша дочка героїні заявила, що їй нема за що прощати мати

До студії пост-шоу проекту «Кохана, ми вбіваємо дітей» прийшла жінка Галина, у якої не складаються стосунки з сином. За словами гості, її дитина краде, захоплюється азартними іграми і весь час шукає небезпечні пригоди. Покопавшись в історії сім’ї, експерти з’ясували, чому хлопчик так поводиться. 10 років тому у жінки загинув старший син, вона не пробачила собі моторошного упущення і тепер допускає безліч помилок, щоб уберегти другого сина Юру від тієї ж долі.

666

Гості реаліті постаралися розібратися в ситуації сім’ї і порадили Галині пробачити себе за минуле, яке не дає їй повноцінно жити в сьогоденні. Також до мами і брата в студії приєдналася наймолодша донька Галини, яка міцно обняла Юру, показавши, як сильно його любить. «У вас чудові діти, і у них чудові стосунки один з одним – немає злості і ревнощів. Вони заслуговують на те, щоб поруч з ними була щаслива мама», – резюмував Дмитро Карпачов.

Читайте також: Байдужість матері призвела до епілепсії та вітіліго у 12-річного сина

Розповісти про те, як сьогодні йдуть їхні справи, прийшла родина Хасая, учасники проекту. Старша дочка Аня зізналася, що у неї всередині ще є претензії до мами, але вона вже не пред’являє їх з найменшого приводу. «Я ще не дійшла до того, щоб відпустити це, але мені нема за що прощати маму», – сказала дівчина, ледве стримуючи потік сліз. Мирослав Домалевський зазначив, що в родині вже багато що змінилося, а психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова сказала учасникам, що вірить в те, що їхні стосунки стануть кращими.

Які ще зміни відбулися в сім’ї Хасая, дивіться в пост-шоу ТУТ:

Video: Одна из дочерей героини заявила, что ей не за что прощать мать

Аня призналась, что у нее внутри еще есть претензии к маме, но она уже не предъявляет их по малейшему поводу.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Читайте також