Кохана, ми вбиваємо дітей

Чи варто зберігати шлюб заради дитини. Поради Наталії Холоденко

У пост-шоу проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» експерти обговорили, як батькам в розлученні виховати щасливу дитину, а також як познайомити дитину зі своєю новою любов’ю. Психолог Наталія Холоденко продовжила тему і розповіла, чому не варто намагатися зберегти родину заради дітей.

fvd

Європейські дослідження показали, що якщо після розлучення дитина в бажаній кількості може контактувати як з мамою, так і з татом, то вона росте з почуттям повної сім’ї. А якщо стає свідком скандалів, сварок, коли батьки нібито живуть заради неї, то в неї формується нездорова модель сімейних стосунків.

Читайте також: Мать и дочь провели несколько дней, прикованными друг к другу цепью

Вона ризикує в дорослому житті не зуміти побудувати власні стосунки, а також має ризики виникнення залежності як алкогольної, так і наркотичної. Тобто сімейні розбірки на очах у дитини руйнують її світ, не дають їй сформувати цілісну картинку того, як можна жити і бути щасливою.

Читайте також: Как понять, что вы готовы стать родителями?

До того ж, рано чи пізно батьки все одно розлучаться. Насправді, коли чоловік і дружина разом заради дітей, вони цим просто прикриваються. Насправді вони разом, тому що якось ще можуть терпіти один одного, і намагаються врятувати стосунки. Коли перебування поруч стає нестерпним, вони миттєво забувають про дітей.

Читайте також: Мать променяла дочь на любовника

А останні потім стають клієнтами психолога, і жодна дитина ще не сказав батькам: «Дякую за те, що зберегли заради мене стосунки».

Video: Стоит ли сохранять брак ради ребенка. Советы Натальи Холоденко

Психолог Наталья Холоденко рассказала, к чему приводят попытки сохранить брак ради ребенка.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також