Кохана, ми вбиваємо дітей

З чим стикаються діти, коли розлучаються їхні батьки

Тема пост-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» – «Діти в розлученні». Постійні експерти та запрошені гості програми поговорили про те, як підготувати дітей до розлучення, а також як налагодити стосунки між дітьми і новою другою половинкою когось з батьків.

vlcsnap-2015-12-09-15h18m33s215

До студії прийшла сім’я Нестеренко – герої проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей». Голова родини, 36-річна Алевтина, сама виховує двох доньок- 16-річну Христину і 6-річну Соню. Стосунки з доньками у жінки не складаються, бо вона постійно критикує Христину за зайву вагу, а психіка Соні страждає від того, що вона стає свідком постійних скандалів між мамою і старшою сестрою.

Читайте також: Алла Ковальчук отчитала участницу проекта за бардак в доме

Але так було далеко не завжди. До розлучення Алевтини з чоловіком, сім’ю Нестеренко можна було назвати зразковою. Жінка поділилася історією своїх стосунках. Алевтина розповіла, що у них з чоловіком була криза, і він знайшов розраду в інших стосунках. Але заради порятунку сім’ї вона вмовила чоловіка повернутися. У них знову запанувала ідилія, і навіть народилася друга дитина. Але з часом чоловік став проявляти сильне роздратування в бік дружини.

vlcsnap-2015-12-09-15h20m49s8

«В один момент йому стало все непотрібно, його почали дратувати діти. У нього була інша жінка, і він не став приховувати, що хоче до неї піти. Всі 15 років шлюбу він говорив, що я для нього єдина і кохана. А в останні півроку він почав скаржитися на мої недоліки, дратуватися. Після того, як я дізналася, що у нього є інша, я зрозуміла, що він просто порівнював мене з нею і, я, звичайно ж, на її фоні здавалася чоловікові у всьому не такою», – розповіла Алевтина Нестеренко.

Читайте також: Как сделать развод мирным процессом

Жінка всіма силами намагається донести до Христини, що її батько неправий, оскільки відмовляється підтримувати сім’ю, і перекладає забезпечення дітей на плечі Алевтини. Психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова пояснила, чому так чинити не можна: «Вам досі хочеться бути краще в порівнянні зі своїм чоловіком, тому що у вас збереглася образа. Поки ви будете чорнити батька Христини, ви будете втрачати дочку, тому що вона буде його ідеалізувати. Залиште колишньому чоловікові можливість самому показувати вчинками, який він – хороший чи поганий. А за собою залиште право коментувати Христині, якщо у вас складуться хороші стосунки, що такого зробив або не зробив тато. Це єдине, що допоможе зберегти стосунки з дітьми».

vlcsnap-2015-12-09-12h21m49s138

Також до студії прийшла родина Рудяк-Маркових, яка раніше брала участь у проекті. 40-річна Світлана Рудяк сама виховувала двох доньок. Вони її абсолютно не слухали, і висловлювали свою зневагу, хоча мати докладала всі зусилля для того, щоб догодити дочкам і забезпечити їм хороше життя. Настя, старша донька Світлани, розповіла, як вони з мамою спілкуються зараз.

Читайте також: Как наладить отношения между отчимом и ребенком?

Виявляється, жінка взяла участь у проекті «Я соромлюсь свого тіла» – у неї виявили серйозне захворювання. Сімейні труднощі змусили Настю ще більше цінувати свою маму. «Коли я дізналася, що мама серйозно хвора, я злякалася. Почала розуміти, що в будь-який момент її може не стати. Це боляче і неприємно. У таких ситуаціях починаєш маму цінувати, розуміти, що вона найдорожче, що у мене є, і без неї я нічого не зможу», – розповіла дівчина.

Хто ще прийшов у гості до студії, і які поради дали експерти, ви можете подивитися у відео:

Video: С чем сталкиваются дети, когда разводятся их родители

Эксперты пост-шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей" рассказали, как подготовить детей к разводу, и как познакомить их новой второй половинкой.

Часть 1 из 2

Часть 2 из 2

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!