Кохана, ми вбиваємо дітей

До студії завітала підліток, яка схудла до позначки 30 кілограмів

Героїня програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» Алевтина Нестеренко постійно дорікає свою 16-річну дочку за зайву вагу, принижує і ображає дівчинку. Саме тому в студії пост-шоу проекту обговорили тему: «Порушення харчового режиму». Постійні експерти та запрошені гості програми поговорили про те, звідки у дитини береться нав’язлива ідея скинути вагу, і як допомогти дітям позбутися комплексів з приводу своєї зовнішності.

До студії прийшла дівчина на ім’я Маргарита. При зрості 170 см вона важить 40 кілограм. Рита поділилася своєю історією. Все життя вона жила разом з бабусею. Батьки дівчинки проживають в тому ж будинку, але декількома поверхами вище. Як виявилося, підліток довела себе до анорексії через те, що хотіла мешкати з батьками. «Інші діти жили з батьками, а я не могла зрозуміти, чому я – ні, чому в мене немає своєї кімнати, чому я живу з бабусею. Але я не можу сказати про це мамі, не хочу зробити їй боляче. Я переживаю, що вимагаю занадто багато уваги до себе, адже я приходила додому, ми бачилися щовечора, грали разом», – розповіла дівчинка.

Читайте також: Що таке булімія – симптоми та наслідки

ew

Найкритичнішою точкою в її вазі була відмітка 30 кілограм. Маргарита пройшла лікування від анорексії в спеціальному центрі.

Читайте також: Алла Ковальчук отчитала участницу проекта за бардак в доме

Також в студію прийшли Євгенія та Олександра Мостовенко, які раніше брали участь у проектах «Кохана, ми вбиваємо дітей» і «Зважені та щасливі». Мама та донька страждали від проблем із зайвою вагою, і, до того ж, не могли знайти між собою спільну мову. Сім’я розповіла про те, як живе зараз. Саша, яка в 16 років важила більше 100 кілограмів, дала пораду: «Потрібно укласти з мамою договір про те, що ви, наприклад, будете ходити разом на стадіон. Адже якщо вона критикує, то повинна підтримати мотивацію дитини».

rtew

Валерій Патоніч – психотерапевт, фахівець з розладів харчової поведінки, назвав основні причини проблем з вагою у дітей: «Довго працюючи з цим, я зрозумів, що основна проблема полягає в тому, що в сім’ї немає контакту. Тобто батьки говорять однією мовою, а діти – іншою. Але батьки не змінюються, а діти змінюються досить хитро. У них починає говорити тіло. Вони відкидають через булімію, протестують через анорексію, намагаються здаватися більш значущими та вагомими через ожиріння. Тобто розлади харчової поведінки – це спосіб знайти контакт в сім’ї».

Про те, як проходить реабілітація хворих на анорексію, а також які ще поради дали експерти, дивіться у відео:

Video: В студию пришла подросток, которая похудела до отметки 30 килограмм

В студию пост-шоу проекта "Кохана, ми вбиваємо дітей" пришла девушка, которая от нехватки внимания родителей похудела до отметки 30 килограмм.

Дивіться наступну частину

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також