Кохана, ми вбиваємо дітей

Мати-егоїстка жорстоко критикує доньку через зайву вагу

У проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася Алевтина Нестеренко. Вона вважає, що в її родині є серйозна проблема – старша донька, 16-річна Христина, вважає себе господинею в домі і не слухає матір.

vlcsnap-2015-12-02-11h09m09s223

Але, як виявилося, проблема явно не в дівчинці, а в її мамі. Алевтина у свої 36 років ще прагне погуляти, ходить на вечірки, побачення, дискотеки. А Христина в цей час сидить зі своєю 6-річною сестричкою Софією. Жінка пишається тим, що вона молодо виглядає. «Я можу собі дозволити носити шорти, стрінги, купальники», – говорить вона. Мати двох дітей нерідко приходить додому в нетверезому вигляді. Дорослу людину в родині замінює Христина.

Читайте також: Алла Ковальчук отчитала участницу проекта за бардак в доме

«Такий егоцентричний стан матері не залишає місця для того, щоб допомогти дитині залишитися дитиною. І добре, якщо у Христини вийде це дитинство заповнити, але більш грамотним способом. Тому що коли дитинство настає в дорослому віці, це дуже негарно. Це те, що ми зараз спостерігаємо у Алевтини», – сказала психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова, поспілкувавшись з сім’єю.

vlcsnap-2015-12-02-10h49m56s236

Але мало того, що Алевтина звалила материнські обов’язки на плечі старшої доньки, вона ще й постійно принижує її. Дівчинка страждає початковою формою ожиріння, і мати щодня кидає їй в обличчя образи. «Я не хочу купувати чохол для дирижабля», – говорить Алевтина, намагаючись змусити дочку схуднути.

Молодша донечка, Соня, часто опиняється в епіцентрі скандалів в родині. Вона любить і маму, і сестру, тому намагається припинити їх сварки. «Мама повинна любити діток. Неважливо, які вони – вони її діти », – говорить маленька дівчинка.

Читайте також: Мать променяла дочь на любовника

У Христини не раз виникали думки про самогубство, і тільки одне її зупиняє: вона боїться за долю сестри, яка потім залишиться наодинці з безвідповідальною мамою.

В рамках проекту Алевтині доведеться почати приділяти увагу не тільки своїй зовнішності і залицяльникам, а ще й донькам. Жінка повинна буде здійснити мрію дівчаток – завести домашнього улюбленця, замінити свої портрети в кімнатах на сімейні знімки, і відмовитися від розваг на користь дітей.

Чи зможе жінка змінити свої пріоритети, і стати нормальною матір’ю для доньок, дивіться у відео:

Video: Мать-эгоистка жестоко критикует дочь из-за лишнего веса

Легкомысленная мать взвалила материнские обязанности на свою старшую дочь.

 Смотрите следующую часть

Часть 3 из 4

Часть 4 из 4

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!

Читайте також