Кохана, ми вбиваємо дітей

Алла Ковальчук відчитала учасницю проекту за безлад в будинку

У проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася Валентина Резун-Сокол. 9 років тому пішов із життя її чоловік, а 2 роки тому жінка втратила маму. Біль втрати ввів Валентину в глибоку депресію, і вона зовсім забула про існування 13-річної доньки Каті.

vlcsnap-2015-11-25-18h24m08s223

«Я смерть мами дуже важко перенесла. Мені було погано більше року, був присутній страх, що я ляжу і вранці вже не прокинуся », – розповіла жінка. Валентина знайшла розраду в нових стосунках, і на протязі ось вже двох років вона щоночі тікає до коханця. Доньці катастрофічно не вистачає уваги з боку мами, і вона намагається привернути її всіма доступними методами. Катя палить, лається, зустрічається з дорослим хлопцем і навіть піднімає на матір руку. Щоб розібратися в житті підлітка, з нею поспілкувалася психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова.

vlcsnap-2015-11-25-18h28m02s184

«За своєю природою Катя така, що їй потрібна увага, ласка, їй потрібно, щоб її обіймали. А мама обділяє її цією увагою. Якщо все продовжиться в тому ж дусі, то вона втратить будь шанси на щасливе майбутнє», – зробила висновок фахівець.

Читайте також: В студию пришла женщина, которая не покидала дом 27 лет

Психолог впевнена, що сім’я не може навести порядок не лише у відносинах, але й у власному будинку. Для того, щоб допомогти Валентині і Каті розібратися з завалами мотлоху, а також побутовими проблемами, до них у гості приїхала експерт проекту «Все буде добре» Алла Ковальчук.

Спочатку Валентина зраділа гості, але коли зрозуміла, що Алла збирається відверто вказати на недоліки родини, розлютилася.

vlcsnap-2015-11-25-18h30m54s178

«Вона думала, що я буду з нею цілуватися-обійматися, але коли я почала говорити, що у неї в будинку бардак і це потрібно виправити, я побачила, що її це розлютило і вона стала спеціально робити мені все ніби на зло. У них під столом лежать такі купи сміття, яких, напевно, на звалищі міському не знайти. І вони спокійно до цього ставляться. Мене це просто вбило», – обурилася Алла Ковальчук.

Ще одна проблема в родині – залежність Каті від телефону. Вона може цілу ніч говорити зі своїм коханим, Віталіком. Через це підліток спить до обіду, пропускає школу, не допомагає мамі, не робить уроки.

Читайте також: Фанатичную маму будет исправлять экстрасенс Алена Курилова

«У неї вже психологічна залежність від телефону. Це одна з причин, через вони не можуть знайти спільну мову », – сказала Алла Ковальчук.

Для того, щоб Катя змогла впоратися з лінню, вона вирушає в трудовий табір. Але навіть там дівчинка не може розлучитися з телефоном і постійно підводить свій колектив.

А в цей час Валентина вчиться хвалити доньку і розмовляти з нею спокійно … в клітці з тиграми!

Як родина справлялася з випробуваннями, і чи вдалося їм у результаті досягти взаєморозуміння, дивіться у відео:

Video: Алла Ковальчук отчитала участницу проекта за бардак в доме

Эксперт проекта "Все буде добре" Алла Ковальчук пришла в дом героини, чтобы помочь навести ей порядок.

Смотрите следующую часть

Часть 3 из 4

Часть 4 из 4

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!

Читайте також