Кохана, ми вбиваємо дітей

В’ячеслав Узелков розповів, коли йому довелося подорослішати

У минулому випуску пост-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» експерти обговорювали тему: «Коли дитина стає дорослою». Запрошені гості програми, а також фахівці постаралися розібратися, коли дитина може починати самостійне життя, і як її підготувати до цього кроку.

754

У студії прийшла жінка на ім’я Валентина. Вона скаржиться на те, що її син-підліток, Олександр, не хоче вчитися, відмовляється бути самостійним, краде у неї гроші, і навіть має судимість. В ході обговорення проблеми з’ясувалося, що героїня сама не дає можливості Сашкові виражатися. Мати навіть спровокувала дитину на крадіжку, бо абсолютно не виділяла йому кишенькових грошей.

aXAu2ixi_inettools

Жінка віддала Олександра у військовий ліцей-інтернат проти його волі, з метою зробити хлопця самостійним. Але сама постійно приїжджала до нього в навчальний заклад і контролювала сина. Експерти порадили хлопцеві знайти підробіток, щоб не залежати від мами.

Читайте також: Анастасия Приходько хотела покончить жизнь самоубийством

Запрошений гість програми, боксер В’ячеслав Узелков розповів, у скільки років він заробив свої перші гроші: «Я був міцним хлопчиком, тому вже в 10 років прийшов на ринок і влаштувався на роботу, моє здоров’я дозволяло мені розвантажувати кавуни, носити тяжкості».

Також до студії прийшла родина Гузей. Олена, мама 16-річного підлітка Колі, звільнилася, щоб доглядати за хворим сином. Але жінка не повернулася на роботу навіть після того, як її постійне перебування поряд з сином вже не було необхідністю. Людмила Стрельникова – фахівець з підбору кадрів, розповіла родині, якими критеріями повинна володіти людина, щоб вона могла працевлаштуватися.

Вячеслав Узелков рассказал, когда ему пришлось повзрослеть

Керівник творчого об’єднання телеканалу СТБ Мирослав Домалевський розповів про свій життєвий досвід: «Батьки досі говорять мені:« Яким ти був слухняним хлопчиком, як ти міг вирости таким, як зараз? »Але я вже такий, і ось цим слухняним хлопчиком, яким дітей часто хочуть бачити батьки, я бути не хочу. Тому що це поневолена особистість, у якої немає права на виявлення бажань, потреб, коли ти просто не знаєш, хто ти такий і чому ти прийшов у цей світ, не знаєш, чого хочеш, коли ти просто не знаєш себе».

Що ще з’ясували експерти, а також, чим закінчилася історія родини Гузей, ви можете дізнатися, подивившись відео:

Video: Вячеслав Узелков рассказал, когда ему пришлось повзрослеть

В пост-шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей" боксер Вячеслав Узелков рассказал, что начал работать в 10 лет.

Смотрите следующую часть

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!

Читайте також